BAŞVURU

BAŞVURU

DAİRE SANAT AÇIK ATÖLYE SANATÇI PROGRAMI BAŞVURU HAKKINDA

Daire Açık Atölye Sanatçı Programı seçilmiş sanatçılara üç ay boyunda Cihangir’deki mekanında sanatsal pratiğini ve bu süre zarfında üzerinde çalışmak istediği projesini üretmek üzere atölye ortamı sağlıyor. Sanatçı atölyeyi haftanın yedi günü saat 11.00-19.00 saatleri arasında kullanabilecektir.
Atölyenin ziyarete açık olduğu haftada iki gün, sanatçının atölyesinde bulunması şarttır. Böylelikle ziyaretçiler sanatçının kendisiyle tanışma, proje sürecini takip etme ve eğer isterse sanatçıdan direkt eser satın alma imkanına sahip olacaktır.
Program hem sanatçı üretimine katkıda bulunmak hem de Daire Sanat’ın 12 yıllık galeri geçmişinin bir uzantısı olarak sanatçı ile sanatseverleri yeni bir dinamik içerisinde bir araya getirmeyi hedeflemektedir.
Ekte bulunan formu doldurup bize tek pdf halinde ileterek Eylül – Kasım 2020 dönemi Daire Sanat Açık Atölye Sanatçı Programı’na başvurabilirsiniz.

Lütfen başvuru yapmadan önce aşağıdaki listeyi kontrol ediniz. Sanatçı seçimleri Danışma Kurulu tarafından yapılacaktır. Başvurular mümkün olduğunca detaylı olarak doldurulmalıdır. Başvuru belgeleri tek bir pdf dosya ile gönderilmelidir.

BAŞVURU İÇİN GEREKENLER

  • Başvuru formu
    • Proje önerisi
    • Sanatçı görüşü
  • CV – pdf
  • Porfolyo – pdf

BAŞVURU FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DOWNLOAD THE APPLICATION FORM 

Daire Sanat Açık Atölye Sanatçı Programı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru için iletişim:

info@dairesanat.com

0 212 252 52 77